LIPOSUKCE 3.generace (bezbolestná)

LIPOSUKCE 3.generace (bezbolestná)

Ultrazvuková kavitační liposukce s radiofrekvencí

Neinvazivní liposukce nebo také liposukce 3. generace je podstatně šetrnější alternativou chirurgické liposukce, která nevyžaduje hospitalizaci a anestezii a kůže při ní zůstává neporušená. Jedná se o bezbolestnou a velmi dobře snášenou metodu odstraňování podkožního tuku, kterou provádíme neúčinnějším dostupným přístrojem na trhu (OMNIKA) umožňující kavitaci a radiofrekvenci zároveň. Výsledky jsou tak bezkonkurenční - námi používaný způsob liposukce pracuje současně na redukci tuků a zpevnění ochablé pokožky a její regeneraci. Díky převratné technické kombinaci dosáhneme nejlepších výsledků, jakých lze vůbec s přístroji tohoto typu dosáhnout. Kombinace kavitace a radiofrekvence zaručuje mnohonásobně vyšší úbytky již během prvního ošetření, 2 technologie = dvojitý efekt. Výsledkem obou technologií je štíhlejší a pevnější tělo.

Metoda bezbolestné liposukce je postavená na moderních biomedicínských poznatcích. Základní princip spočívá v narušení buněčné stěny tukových buněk, v nichž se vytváří kavita – bublina. Mikrobublinky páry v tukové buňce se rozpínají, vytlačí všechen buněčný materiál ven přes slabé buněčné membrány. Vyšší vnější tlak způsobí, že tukové buňky prasknou a vyplaví se z nich voda i tuk, které jsou poté lymfatickým systémem odvedeny do krevního oběhu a následně vyloučeny z těla ven. Kůže a okolní tkáně - svalstvo, cévy a nervy přitom zůstávají neporušeny. Výhoda pro klienty je v tom, že oproti klasické liposukci není nutná žádná rekonvalescence, ošetření není bolestivé, přičemž není potřeba žádných anestetik, nezůstávají jizvy ani nepěkné hrboly. Úbytek tukové vrstvy je pozvolný a rovnoměrný.

Pro dosažení maximální efektivity provádíme po liposukčním ošetření 40 minutovou lymfodrenáž. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru stimulujeme lymfatický systém, který má za úkol zvýšit oběh lymfy, čímž dosáhneme odplavení škodlivin z těla ven. V Dream Body High Care Centru provádíme tři techniky lymfatických drenáží, dvě přístrojové (Vacustyler, Slide Styler) a jednu zábalovou (Body Wrapping).

Po takto komplexním ošetření – spojení liposukce s následnou lymfodrenáží dosahujeme těch nejlepších výsledků. Zmenšení obvodu ošetřované partie bývá zpravidla 1 - 14 cm, při první návštěvě nejčastěji 2 – 3 cm. Na hmotnosti bezprostředně po ošetření nebude patrný žádný rozdíl, "rozpuštěný" tuk se bude dostávat z těla ven lymfatickým systémem až v následujících hodinách a dnech.

Liposukce bez skalpelu!

Doporučení pro 1-2 dny před návštěvou

Kdy se návštěva nedoporučuje - kontraindikace

Informace k ošetření

Neinvazivní bezbolestná liposukce je prováděná pomocí špičkových strojů, vyvinutých k rozpouštění podkožního tuku, tvarování postavy, vyhlazování vrásek a potlačení celulitidy. Stroje kombinují plošný i fokusovaný ultrazvuk 40 kHz, monopolární a bipolární radiofrekvenci 1MHz a pulzní vakuum. Zákrok trvá v závislosti na ošetřované části těla kolem 60 minut. Před zákrokem bude změřen obvod ošetřované partie, aby bylo možné po zákroku vyhodnotit účinnost. Komunikujte s naší terapeutkou a v případě, že Vám něco nevyhovuje, bez obav se domluvte na úpravě programu. Má dostatek zkušeností a je tam pro Vás. Její práce spočívá jednak v profesionálně odvedené práci ale také v navození příjemného relaxačního prostředí. Stroje umožňují vysokou variabilitu v nastavení, aby se přizpůsobily každému klientovi.

Doporučení po kůře

Vaše dotazy

Vaše nejčastější dotazy a otázky si můžete přečíst v sekci Vaše dotazy

ZpětO nás | Procedury | Akce | Rezervace | Kontakt | Dárkové poukzy

Odkazy | Kamerové systémy | Dieta jídelníček | Dieta modelek | Kamerový systém

2014 - Dreambody.cz | Sokolovská 126/40 Praha 8 - Karlín. Kavitace, Lymfatická masáž, Odstranění celulitidy | Mapa webu