Prsa a dekolt

Prsa a dekolt

"modelování a zpevnění poprsí není o mávnutí kouzelným proutkem, ale o reálném zlepšení stavu poprsí a hmatatelných výsledcích"

Program péče o dekolt a poprsí je určen pro ženy, které odmítají zásah do organismu a nechtějí podstoupit chirurgický zákrok. Neinvazivní způsob ošetření poprsí je řešení jejich problému přirffozenou cestou.

Ošetření předchází odborná konzultace, cílem které je seznámit klientku s průběhem procedur a posoudit reálné možnosti vzhledem k jejím přáním a potřebám.

DREAM BODY HIGH CARE CENTRUM využívá prověřenou techniku v podobě prsních aplikátorů a nejmodernější metodu vyvinutou firmou Weyergans a vytváří tak nové dimenze ošetření poprsí aplikací pulzního vakua.

Procedura začíná vyčištěním pokožky poprsí a dekoltu, tonizací a hloubkovým čištěním pomocí peelingu a enzymatické masky, která obsahuje deproteinové kvasinky obsahující cenné vitamíny, které stabilizují ph. V tomto stádiu je pokožka připravena pro ošetření SPM Digital, které probíhá ve třech fázích.

Začíná lymfatickou drenáží - pročištěním lymfatických cest, pokračuje regenerací, kdy dochází k prokrvení a okysličení podkožních buněk, v třetí fází následuje zpevňování pomocí vysokého podtlaku, který slouží k podpoře reprodukce elastenních a kolagenních vláken. Poté se podle stavu poprsí nanesou speciální ampulky, které jsou ultrazvukovým přístrojem Sono Stylerem zapracované do podkoží. Právě zapracování ultrazvukem napomáhá účinnějšímu vstřebávání látek z použitých preparátů.

Následuje nasazení futuristicky vypadajících prsních aplikátorů, díky kterým dochází k pulzní vakuové masáži, která umožňuje nejen zpevňovat ochablé vazivo poprsí, ale hlavně podpořit jeho novou tvorbu. Střídavým působením fáze podtlaku a tlaku se stimuluje prokrvení a podpoří se látková výměna v tkáňových buňkách a činnost enzymů, které tak začnou produkovat více kolagenu a elastinu. To jsou látky, které dodávají prsnímu podkožnímu vazivu prokazatelně více pružnosti, pevnosti a lepší držení.

Předposlední krok procedury je nanesení příjemné chladivé kyslíkové masky ze sladkovodních řas, která dodá zvlášť citlivé tkání prsou kyslík a potřebné minerály.
Celé toto mimořádně příjemné a relaxující ošetření je završeno nanesením speciálního přípravku, který lze používat také při domácí péči a který působí na aktivaci lymfatického systému, odbourávaní usazenin z pokožky a obnovuje pružnost kůže.

Vymezit v diáři si musíte dvě hodiny, kdy se Vy, nebo spíše Vaše prsa ani na chvíli nezastaví. Ošetření
můžete absolvovat jednorázově, jestliže čekáte důležitou událost, při které bude dekolt a prsa v oblečení důležitým prvkem (třeba svatba) nebo v rámci celé série pro dlouhodobější účinek.

Ideálním doplňkem procedury je pravidelný peeling, sprchování studenou vodou střídavě s teplou, cviky na prsa a kvalitní kosmeceutika, určená speciálně pro tyto partie.

 

Další péče

ZpětO nás | Procedury | Akce | Rezervace | Kontakt | Dárkové poukzy

Odkazy | Kamerové systémy | Dieta jídelníček | Dieta modelek | Kamerový systém

2014 - Dreambody.cz | Sokolovská 126/40 Praha 8 - Karlín. Kavitace, Lymfatická masáž, Odstranění celulitidy | Mapa webu